http://audiologos.pl -

Poufność i bezpieczeństwo transakcji

  1. Dane osobowe są niezbędne do realizacji zamówień. Brak podania wymaganych w formularzu zamówień danych spowoduje brak realizacji usługi.
  2. Klient, po zarejestrowaniu się, uzyskuje dostęp do dodatkowych opcji dostępnych jedynie dla zarejestrowanych użytkowników (trwały koszyk, historia zamówień, itp.).
  3. W formularzu rejestracyjnym indywidualnego konta należy podać podstawowe dane osobiste, a także zgodnie z aktualnie obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów marketingowych (poprzez akceptację tekstu w formularzu zamówienia). Należy przy tym pamiętać, że wyrażenie zgody przez Klienta na przetwarzanie jego danych osobowych dla celów marketingowych jest całkowicie dobrowolne.
  4. Dane osobowe przekazane podczas procesu rejestracji oraz zakupów w Księgarni, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U. nr 133 poz. 883).
  5. Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień i w żadnym wypadku nie będą one udostępniane osobom trzecim.
  6. Każdy Klient Księgarni, ma prawo do wglądu, modyfikacji, a także usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.
  7. Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania wiadomości e-mail Klientom serwisu AUDIOLOGOS.PL. Należy rozumieć przez to wszelkie niezapowiedziane wcześniej informacje, które jednak ściśle związane są z działalnością, np.: zmiany, promocje, życzenia, jak i informacje związane z działalnością partnerów, np. wspólne promocje.